Redmi’den futbol severlere özel telefon, Türkiye versiyonu peynir ekmek gibi satar

Redmi, yeni bir akıllı telefon modeli tanıtımıyla teknoloji dünyasında dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Tanıtılan model, Redmi Note 13 Pro+ Dünya Şampiyonları Özel Serisi olup, Arjantin Milli Takımı temalı tasarımıyla öne çıkıyor. Bu özel seri, Redmi Note serisinin ilk sınırlı sayıda üretilen versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Xiaomi’nin kuruluşunun onuncu yıl dönümüne özel olarak planlanan bu lansman, markanın Arjantin Futbol Federasyonu ile geçen yıl Mayıs ayında başlattığı bölgesel sponsorluk anlaşmasının bir parçası olarak görülüyor.

Yeni Redmi Note 13 Pro+ Dünya Şampiyonları Özel Serisi’nin tasarım detaylarına gelince; koyu mavi renkli arka paneli ve altın renkli kamera halkalarıyla dikkat çekiyor. Arka panelin sağ tarafında altın renkli Arjantin Futbol Federasyonu logosu yer alıyor. Telefonun, 30 Nisan’da Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Xiaomi, bu özel modelin tanıtımına yönelik bir mikro site kurarak tasarım hakkında ipuçları da vermiş.

Redmi’den futbol severlere özel telefon, Türkiye versiyonu peynir ekmek gibi satar

Redmi Note 13 Pro+ Dünya Şampiyonları Özel Serisi’nin teknik özelliklerine gelince; 120Hz yenileme hızına sahip kavisli AMOLED ekran, Dimensity 7200 Ultra yonga seti, 200MP ana kamera ve 120W hızlı şarj özelliği gibi özelliklerle donatılmış standart modelle aynı özelliklere sahip olduğu belirtiliyor. Ayrıca bu özel serinin, alışılagelmişin dışında özelleştirilmiş bir perakende kutusu ile ve çeşitli hediyelerle birlikte sunulacağı öngörülüyor.

Redmi Note 13 Pro+ Dünya Şampiyonları Özel Serisi’nin, Arjantin Milli Takımı’nın mavi ve beyaz renkli formasını andıran tasarımı, futbolseverler arasında büyük bir heyecan yaratmış durumda. Bu özel edisyon, takımın taraftarlarının takımla olan bağlarını güçlendirecek bir araç olarak görülüyor. Bu lansman, teknoloji ve futbol tutkusunu bir araya getirerek, kullanıcılarına hem teknolojik hem de duygusal bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir