Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten aşk pozları! ‘Türkiye’nin en yakışan çifti’

Burak Özçivit (39) ve Fahriye Evcen (37), 2013 yılında ‘Çalıkuşu’ dizisinin setinde başlayan ilişkilerini 2017’de evlilikle taçlandırmıştı. Ünlü oyuncular, 2019’da ilk çocukları Karan’ı, Ocak 2023’te ikinci oğulları Kerem’i kucaklarına almıştı.

Popüler çift, oyunculuk kariyerlerinin dışında özel hayatlarıyla da magazin gündeminden düşmüyor. Adeta her adımları olay olan Özçivit ve Evcen’in sosyal medya paylaşımları dikkat çekiyor.

DOĞA İLE İÇ İÇE POZLAR

Özçivit Ailesi, güzel havayı fırsat bilip, ormanda yürüyüşe çıktı. 13,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını aktif kullanan Fahriye Evcen, doğa ile iç içe son paylaşımıyla da adından söz ettirmeyi başardı.

200 BİN BEĞENİ!

Son olarak ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ dizisinde rol alan güzel oyuncu, eşi Burak Özçivit ve beş yaşındaki oğlu Karan Özçivit ile pozlarına yer verdi. Fahriye Evcen, kısa sürede yaklaşık 200 bin beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

“KRAL VE KRALİÇE”

Sosyal medya kullanıcılarından Evcen ve ailesine; “Türkiye’nin en yakışan çifti, müthişsiniz”, “Hep mutlu olun”, “Kral ve kraliçe”, “Çok yakışıyorsunuz, sanki birbiriniz için yaratılmışsınız”, “Mükemmel karışım Karan” ve “Çok güzelsiniz” şeklinde övgü dolu yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir